Potrafią być wyjątkowo uciążliwe, a niektóre z nich mogą przenosić bakterie i zarazki. Owady to często wyjątkowo niechciani goście w naszych domach, mieszkaniach, sklepach, piekarniach, restauracjach czy też wszelkiego rodzaju innych obiektach. Jak się ich pozbyć?

Rozwiązanie stanowi preparat EXTRA INSECT FREE®. Unikalna formuła pozwala na skuteczne odstraszenie much, komarów oraz innych niechcianych owadów latających. Dzięki rozpyleniu środka oferowanego przez greckiego producenta Spring Air można cieszyć się przestrzenią pozbawioną intruzów – w otoczeniu nie będzie much, komarów czy też innych insektów. Warto zaznaczyć, że preparat spełnia wymogi bezpieczeństwa i został zatwierdzony przez Greckie Ministerstwo Rolnictwa i Żywności.

Jak działa EXTRA INSECT FREE®?

Preparat dostępny jest w dozowniku Smart Air. To rewolucyjne rozwiązanie marki Spring Air, które wyróżnia nie tylko zastosowanie zaawansowanej technologii, ale też oryginalny, elegancki design. Urządzenie działa cyfrowo i można je dowolnie regulować, dopasowując do konkretnego zapotrzebowania. Dozownik umożliwia dostosowanie do indywidualnych preferencji, a przy tym doskonale się prezentuje i komponuje się z każdym wnętrzem, nie zaburzając jego estetyki.

Smart Air z preparatem EXTRA INSECT FREE® najlepiej umiejscowić w pobliżu okien i drzwi. Dzięki temu stworzymy skuteczną barierę dla owadów i zniechęcimy je do odwiedzenia wnętrza domów czy innych obiektów. Jest to szczególnie wygodne rozwiązanie latem, kiedy często mamy otwarte drzwi i okna lub też w obiektach użyteczności publicznej, gdzie wchodzący goście/klienci często otwierają drzwi. EXTRA INSECT FREE® sprawi, że komary, muchy i inne owady latające poczują się skutecznie zniechęcone.

Dlaczego warto wybrać EXTRA INSECT FREE®?

Metody mechaniczne są nie tylko niehumanitarne, ale też często zaburzają estetykę pomieszczeń (lepy, lampy owadobójcze). Większość popularnych środków owadobójczych z kolei wiąże się ze szkodliwym wpływem na organizm ludzki oraz zwierzęcy. EXTRA INSECT FREE® zapewnia optymalne dawkowanie preparatu, a przy tym spełnia wymogi bezpieczeństwa i może być z powodzeniem stosowany nie tylko w domach, ale też obiektach gastronomicznych.